Biuletyn Informacji Publicznej
  Śląska Izba Aptekarska
2020-02-18
 
 
 
Wykonanie techniczne serwisu: GogaNet
 
Okręgowy Zjazd Aptekarzy Śląskiej Izby Aptekarskiej

Lista delegatów na Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Aptekarzy Śląskiej Izby Aptekarskiej 2019-2023

Delegaci VIII Kadencji Śląskiej Izby Aptekarskiej:

Okręg 1 - Miasto Bytom, Miasto Piekary Śląskie
1. Tomasz Kloc
2. Ewelina Kaczmarek
3. Agnieszka Bućko
4. Igor Rymkiewicz
5. Agata Sowińska-Pawlik

Okręg 2 - Powiat będziński
1. Olgierd Batoryna
2. Rafał Dybała
3. Justyna Kaźmierczak
4. Marcin Łokieć
5. Paweł Sapiński
6. Joanna Sawczyn
7. Katarzyna Surowiec
8. Grażyna Świerczek-Zięba

Okręg 3 - Miasto Chorzów
1. Sylwia Gros-Browarska
2. Krzysztof Grzesik
3. Jan Stasiczek

Okręg 4 - Miasto Dąbrowa Górnicza
1. Paulina Bartos-Kogut
2. Małgorzata Chrzeszczyk
3. Renata Kańtoch
4. Przemysław Krzyżek
5. Dariusz Motyl
6. Anna Nasiek
7. Iwona Wójcik

Okręg 5 - Miasto Gliwice, Powiat gliwicki
1. Aleksandra Romanów-Ryłko
2. Anna Izydorczyk
3. Dagmara Wierzgacz
4. Katarzyna Mierzwa
5. Agata Siwińska
6. Agnieszka Łach
7. Ewa Wojciechowska-Burek
8. Ewa Bilińska-Lis
9. Maria Goliszewska
10. Agata Eirich-Nosek

Okręg 6 - Miasto Jastrzębie Zdrój
1. Ewa Guzal-Dziadek
2. Anna Kropka

Okręg 7 - Miasto Jaworzno
1. Anna Bojko
2. Anna Grochowska
3. Edyta Milińska
4. Maciej Miliński

Okręg 8 - Miasto Katowice
1. Alina Barańska
2. Agnieszka Bartoszek
3. Piotr Brukiewicz
4. Małgorzata Gurgul-Pełka
5. Bożena Jasińska
6. Ryszard Jasiński
7. Halina Jeszka
8. Katarzyna Kandziora-Kuna
9. Paweł Lebda-Wyborny
10. Marek Lysko
11. Dionizy Moska
12. Ewa Ochota
13. Marek Reimann
14. Karolina Szczepanik
15. Marzanna Szulc
16. Monika Szymańska
17. Adrian Wolbiś
18. Magdalena Wójcik
19. Jadwiga Zdąbłasz

Okręg 9 - Powiat mikołowski
1. Dominik Lakota
2. Stanisław Piechula
3. Monika Wróblewska
4. Katarzyna Wiercioch-Grzywok

Okręg 10 - Miasto Mysłowice
1. Andrzej Bednarz
2. Joanna Klapkarek
3. Zachariasz Kosowski
4. Katarzyna Syc

Okręg 11 - Powiat pszczyński
1. Agnieszka Olszowska
2. Łukasz Przewoźnik
3. Michał Rzepczyk

Okręg 12 - Powiat raciborski
1. Szymon Gaj
2. Justyna Kiedrowska
3. Szymon Kudla

Okręg 13 - Miasto Ruda Śląska, Miasto Świętochłowice
1. Tomasz Grela
2. Maria Laudowicz-Sapa
3. Barbara Łabus
4. Aleksandra Malinowska
5. Joanna Paprotna-Kwiecińska
6. Aleksandra Ziemba-Feliks

Okręg 14 - Miasto Rybnik, Powiat rybnicki
1. Ewa Cholewa
2. Kamil Gratel
3. Izabela Koj
4. Michalina Przyczyna
5. Dominika Stawinoga-Giołbas
6. Lucyna Wawrzynek

Okręg 15 - Miasto Siemianowice Śląskie
1. Katarzyna Graczyńska-Arabas
2. Anna Kwolek

Okręg 16 - Miasto Sosnowiec
1. Paweł Balsamski
2. Lucyna Bułaś
3. Krystyna Caruk
4. Mariola Chudzik
5. Jolanta Dominek
6. Zdzisław Gawroński
7. Ewa Gleń
8. Aneta Karlińska
9. Kazimiera Klementys
10. Konrad Kotapka
11. Krzysztof Majka
12. Tomasz Majka
13. Paweł Olczyk
14. Paweł Ramos
15. Christian Touma
16. Włodzimierz Wdowski

Okręg 17 - Powiat tarnogórski
1. Adrianna Binias-Konstanty
2. Anna Jaros
3. Mikołaj Konstanty
4. Ryszard Stach

Okręg 18 - Miasto Tychy, Powiat bieruńsko-lędziński
1. Piotr Kaczmarczyk
2. Anna Hechmann-Witańska
3. Dominik Janosz
4. Władysław Rybka
5. Anna Wrodarczyk
6. Agnieszka Lipska
7. Danuta Wyczesany

Okręg 19 - Powiat wodzisławski
1. Łukasz Hebdowski
2. Monika Kułach
3. Katarzyna Maks
4. Hanna Mączyńska-Małozięć

Okręg 20 - Miasto Zabrze
1. Justyna Bogusławska
2. Dawid Karbowniczek
3. Agnieszka Kubica
4. Grzegorz Maćczak
5. Bartosz Wyderka

Okręg 21 - Powiat zawierciański
1. Monika Kubara
2. Anna Kudela
3. Konrad Kulak
4. Bożena Kwaśniak
5. Bartłomiej Rusek

Okręg 22 - Miasto Żory
1. Anna Morawiec
2. Anna Maciończyk

________________
Podstawa prawna:
Ustawa o izbach aptekarskich z dnia 19 kwietnia 1991 r. ze zm.
(tekst jednolity Dziennik Ustaw Dz.U.2016.1496).

Art. 25. 1. Najwyższą władzą okręgowej izby aptekarskiej jest okręgowy zjazd aptekarzy. W okręgowym zjeździe uczestniczą członkowie okręgowych izb aptekarskich osobiście lub przez swoich delegatów.

2. W okręgowym zjeździe sprawozdawczo-wyborczym uczestniczą także, z głosem doradczym, niebędący delegatami członkowie ustępujących organów izby.

3. Delegatów wybiera się i odwołuje na zebraniach zwoływanych w poszczególnych rejonach, obejmujących część obszaru działania izby. Zasady podziału izby na rejony ustala okręgowa rada aptekarska.

4. Mandat delegata trwa 4 lata.
_____________________________________________________________________________

Biuletyn Informacji Publicznej NIA
  Copyright © 2004 Śląska Izba Aptekarska