Biuletyn Informacji Publicznej
  Śląska Izba Aptekarska
2019-06-27
 
 
 
Wykonanie techniczne serwisu: GogaNet
 
Okręgowy Zjazd Aptekarzy Śląskiej Izby Aptekarskiej

Lista delegatów na Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Aptekarzy Śląskiej Izby Aptekarskiej 2015 - 2019

Delegaci VII Kadencji Śląskiej Izby Aptekarskiej:
1. Roman Adamczyk
2. Paweł Balsamski
3. Alina Barańska
4. Olgierd Batoryna
5. Andrzej Bednarz
6. Szymon Biadacz
7. Agnieszka Bijok
8. Adrianna Binias-Konstanty
9. Katarzyna Bojdylla
10. Bartłomiej Bojdylla
11. Piotr Brukiewicz
12. Agnieszka Bućko
13. Lucyna Bułaś
14. Krystyna Caruk
15. Grażyna Chamerska-Świdergoł
16. Beata Ciszewska-Wasik
17. Jolanta Dominek
18. Beata Dominek-Piasta
19. Agnieszka Dusiło
20. Katarzyna Filipowicz-Dyrka
21. Zdzisław Gawroński
22. Katarzyna Graczyńska-Arabas
23. Anna Grochowska
24. Krzysztof Grzesik
25. Małgorzata Gurgul-Pełka
26. Małgorzata Jarczok
27. Anna Jaros
28. Bożena Jasińska
29. Ryszard Jasiński
30. Ewa Jaworska
31. Halina Jeszka
32. Piotr Kaczmarczyk
33. Paulina Kadłubek
34. Danuta Kamińska-Nowak
35. Katarzyna Kandziora-Kuna
36. Renata Kańtoch
37. Justyna Kaźmierczak
38. Justyna Kiedrowska
39. Kazimiera Klementys
40. Piotr Klima
41. Tomasz Kloc
42. Izabela Koj
43. Mikołaj Konstanty
44. Monika Kosmala
45. Konrad Kotapka
46. Mirella Kowalcze-Kokolus
47. Aleksandra Kowalik-Trzcińska
48. Anna Kropka
49. Jarosław Król
50. Michał Kruk
51. Monika Kubara
52. Agnieszka Kubica
53. Konrad Kulak
54. Monika Kułach
55. Anna Kurek-Górecka
56. Bożena Kwaśniak
57. Dominik Lakota
58. Mariusz Langer
59. Maria Laudowicz-Sapa
60. Agnieszka Lipska
61. Marek Lysko
62. Anna Maciończyk
63. Grzegorz Maćczak
64. Krzysztof Majka
65. Tomasz Majka
66. Katarzyna Maks
67. Aleksandra Malinowska
68. Anna Margoś-Lisik
69. Hanna Mączyńska-Małozięć
70. Roman Misiak
71. Marek Molski
72. Anna Morawiec-Brukiewicz
73. Dionizy Moska
74. Ewelina Niklas
75. Elżbieta Nitschka-Pęcak
76. Grzegorz Noster
77. Ewa Ochota
78. Paweł Olczyk
79. Katarzyna Olszewska
80. Józefa Osławska
81. Joanna Paprotna-Kwiecińska
82. Stanisław Piechula
83. Agata Pokorska-Kleinowska
84. Łukasz Przewoźnik
85. Małgorzata Pustkowska
86. Małgorzata Pytlik
87. Beatrycze Radlańska-Piątek
88. Aleksandra Romanów-Ryłko
89. Władysław Rybka
90. Zbigniew Ryłko
91. Michał Rzepczyk
92. Dawid Siek
93. Małgorzata Sokół
94. Jan Stasiczek
95. Karolina Szczepanik
96. Barbara Szczębara
97. Elżbieta Szolle
98. Joanna Sztobryn
99. Marzanna Szulc
100. Tomasz Szuścik
101. Agnieszka Szwaja
102. Rafał Szymula
103. Aleksandra Szymura
104. Grażyna Świerczek-Zięba
105. Beata Tomzińska
106. Christian Touma
107. Artur Turek
108. Lucyna Wawrzynek
109. Włodzimierz Wdowski
110. Katarzyna Wiercioch-Grzywok
111. Jakub Wilczok
112. Katarzyna Wolińska
113. Katarzyna Woronowicz
114. Anna Wójcik
115. Danuta Wyczesany
116. Bartosz Wyderka
117. Grzegorz Zagórny (zmarł)
118. Jadwiga Zdąbłasz

Delegaci Śląskiej Izby Aptekarskiej na Okręgowy Zjazd Aptekarzy 2015 - 2019 z podziałem na okręgi.

Okręg 1 - Miasto Bytom, Miasto Piekary Śląskie
1. Agnieszka Bućko
2. Ewa Jaworska
3. Tomasz Kloc
4. Katarzyna Olszewska
5. Agata Pokorska-Kleinowska

Okręg 2 - Powiat będziński
1. Roman Adamczyk
2. Olgierd Batoryna
3. Agnieszka Dusiło
4. Marek Molski
5. Justyna Kaźmierczak
6. Małgorzata Pytlik
7. Grażyna Świerczek-Zięba
8. Grzegorz Zagórny (zmarł)

Okręg 3 - Miasto Chorzów
1. Krzysztof Grzesik
2. Jan Stasiczek
3. Beata Tomzińska

Okręg 4 - Miasto Dąbrowa Górnicza
1. Beata Ciszewska-Wasik
2. Renata Kańtoch
3. Monika Kosmala
4. Aleksandra Kowalik-Trzcińska
5. Artur Turek
6. Katarzyna Woronowicz

Okręg 5 - Miasto Gliwice, Powiat gliwicki
1. Agnieszka Bijok
2. Grażyna Chamerska-Świdergoł
3. Michał Kruk
4. Joanna Sztobryn
5. Anna Margoś-Lisik
6. Beatrycze Radlańska-Piątek
7. Aleksandra Romanów-Ryłko
8. Zbigniew Ryłko
9. Tomasz Szuścik
10. Agnieszka Szwaja

Okręg 6 - Miasto Jastrzębie Zdrój
1. Anna Kropka
2. Dawid Siek

Okręg 7 - Miasto Jaworzno
1. Szymon Biadacz
2. Anna Grochowska
3. Anna Kurek-Górecka
4. Elżbieta Szolle

Okręg 8 - Miasto Katowice
1. Alina Barańska
2. Bartłomiej Bojdylla
3. Katarzyna Bojdylla
4. Piotr Brukiewicz
5. Małgorzata Gurgul-Pełka
6. Bożena Jasińska
7. Ryszard Jasiński
8. Halina Jeszka
9. Katarzyna Kandziora-Kuna
10. Marek Lysko
11. Tomasz Majka
12. Dionizy Moska
13. Ewa Ochota
14. Karolina Szczepanik
15. Marzanna Szulc
16. Jakub Wilczok
17. Jadwiga Zdąbłasz

Okręg 9 - Powiat mikołowski
1. Dominik Lakota
2. Stanisław Piechula
3. Katarzyna Wiercioch-Grzywok

Okręg 10 - Miasto Mysłowice
1. Andrzej Bednarz
2. Dominika Nec
3. Ewelina Niklas

Okręg 11 - Powiat pszczyński
1. Łukasz Przewoźnik
2. Michał Rzepczyk

Okręg 12 - Powiat raciborski
1. Justyna Kiedrowska
2. Piotr Klima

Okręg 13 - Miasto Ruda Śląska, Miasto Świętochłowice
1. Maria Laudowicz-Sapa
2. Mariusz Langer
3. Aleksandra Malinowska
4. Joanna Paprotna-Kwiecińska
5. Barbara Szczębara

Okręg 14 - Miasto Rybnik, Powiat rybnicki
1. Izabela Koj
2. Grzegorz Noster
3. Małgorzata Pustkowska
4. Aleksandra Szymura
5. Lucyna Wawrzynek

Okręg 15 - Miasto Siemianowice Śląskie
1. Katarzyna Graczyńska-Arabas
2. Małgorzata Jarczok

Okręg 16 - Miasto Sosnowiec
1. Paweł Balsamski
2. Lucyna Bułaś
3. Krystyna Caruk
4. Jolanta Dominek
5. Beata Dominek-Piasta
6. Katarzyna Filipowicz-Dyrka
7. Zdzisław Gawroński
8. Kazimiera Klementys
9. Konrad Kotapka
10. Krzysztof Majka
11. Paweł Olczyk
12. Małgorzata Sokół
13. Christian Touma
14. Włodzimierz Wdowski
15. Katarzyna Wolińska
16. Anna, Barbara Wójcik

Okręg 17 - Powiat tarnogórski
1. Adrianna Binias-Konstanty
2. Anna Jaros
3. Mikołaj Konstanty
4. Jarosław Król

Okręg 18 - Miasto Tychy, Powiat bieruńsko-lędziński
1. Piotr Kaczmarczyk
2. Mirella Kowalcze-Kokolus
3. Agnieszka Lipska
4. Józefa Osławska
5. Władysław Rybka
6. Rafał Szymula
7. Danuta Wyczesany

Okręg 19 - Powiat wodzisławski
1. Monika Kułach
2. Katarzyna Maks
3. Hanna Mączyńska-Małozięć

Okręg 20 - Miasto Zabrze
1. Danuta Kamińska-Nowak
2. Agnieszka Kubica
3. Grzegorz Maćczak
4. Roman Misiak
5. Bartosz Wyderka

Okręg 21 - Powiat zawierciański
1. Paulina Kadłubek
2. Monika Kubara
3. Konrad Kulak
4. Bożena Kwaśniak

Okręg 22 - Miasto Żory
1. Anna Maciończyk
2. Anna Morawiec-Brukiewicz

Delegaci Śląskiej Izby Aptekarskiej na Krajowy Zjazd Aptekarzy:

1. Alina Barańska
2. Andrzej Bednarz
3. Piotr Brukiewicz
4. Lucyna Bułaś
5. Jolanta Dominek
6. Beata Dominek-Piasta
7. Zdzisław Gawroński
8. Ryszard Jasiński
9. Katarzyna Kandziora-Kuna
10. Justyna Kiedrowska
11. Kazimiera Klementys
12. Tomasz Kloc
13. Mikołaj Konstanty
14. Monika Kubara
15. Bożena Kwaśniak
16. Krzysztof Majka
17. Roman Misiak
18. Ewa Ochota
19. Stanisław Piechula
20. Beatrycze Radlańska-Piątek
21. Michał Rzepczyk
22. Małgorzata Sokół
23. Jan Stasiczek
24. Karolina Szczepanik
25. Marzanna Szulc
26. Tomasz Szuścik
27. Grażyna Świerczek-Zięba
28. Włodzimierz Wdowski
29. Grzegorz Zagórny (zmarł)
30.

________________
Podstawa prawna:
Ustawa o izbach aptekarskich z dnia 19 kwietnia 1991 r. ze zm.
(tekst jednolity Dziennik Ustaw Dz.U.2016.1496).

Art. 25. 1. Najwyższą władzą okręgowej izby aptekarskiej jest okręgowy zjazd aptekarzy. W okręgowym zjeździe uczestniczą członkowie okręgowych izb aptekarskich osobiście lub przez swoich delegatów.

2. W okręgowym zjeździe sprawozdawczo-wyborczym uczestniczą także, z głosem doradczym, niebędący delegatami członkowie ustępujących organów izby.

3. Delegatów wybiera się i odwołuje na zebraniach zwoływanych w poszczególnych rejonach, obejmujących część obszaru działania izby. Zasady podziału izby na rejony ustala okręgowa rada aptekarska.

4. Mandat delegata trwa 4 lata.
_____________________________________________________________________________

Biuletyn Informacji Publicznej NIA
  Copyright © 2004 Śląska Izba Aptekarska